Whisky Clynelish Select Reserve 0.70 l 601903

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Whisky Clynelish Select Reserve 0.70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Whisky Clynelish Select Reserve 0.70 l 601903

Szkocja, Highlands
0.70 L korek
Whisky Kategoria
2779.00 zł

podstawowa

0 sprzedanych butelek
10.00 średnia ocen: 1 głosów

Opis Whisky Clynelish Select Reserve

Wyjątkowa, szkocka, limitowana whisky typy Single Malt. Butelkowana jest bez podania konkretnego wieku na etykiecie, wiadomo zaś, że jej najmłodsze komponenty mają 15 lat. Starzona była w beczkach po Bourbonie oraz Sherry. Clynelish Select Reserve to prestiżowa edycja, której butelki są wydawane w limitowanych, numerowanych butelkach na cały świat. Aromat whisky jest złożony i bogaty. Odnajdziemy tam niemal wszystko, co szlachetne w whisky: pszczeli wosk i miód, masło, toffi, jabłka i cytrusy, kakao i czekolada, nuty beczkowe. Na podniebieniu whisky jest wyjątkowo harmonijna, z owocowo-słodowym smakiem pełnym wanilii, skórki pomarańczowej oraz odrobiną dymu. Charakteru dodaje lekko pikantny finisz. Whisky zdobyła uznanie i świetne recenzje na całym świecie.

16°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
tak leżakowanie
Diageo producent

Charakterystyka Whisky Clynelish Select Reserve

Delikatnie smak
Beczka aromat
Jedwab gładkość
Dobrze zbudowane budowa

Oceny użytkowników o: Whisky Clynelish Select Reserve

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.