Whiskey Yellow Rose Rye Maple Finished 0.70 l 603324

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Whiskey Yellow Rose Rye Maple Finished 0.70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Whiskey Yellow Rose Rye Maple Finished 0.70 l 603324

USA, Teksas
0.70 L korek
Whisky Kategoria
349.00 zł

podstawowa

0 sprzedanych butelek
8.00 średnia ocen: 1 głosów

Opis Whiskey Yellow Rose Rye Maple Finished

Yellow Rose Distillery to amerykańska marka posiadająca swoja destylarnię w Teksasie. Yellow Rose Rye Maple Finished to limitowana edycja blended whiskey (95% żyta zmieszano z 5% jęczmienia). Alkohol leżakował i dojrzewał w beczkach po Bourbonie, które wcześniej wypełnione były syropem klonowym. Barwa whiskey jest miedziano-bursztynowa. W nosie wyczuwalny jest syrop klonowy, żyto i przyprawy: cynamon i mięta. Na podniebieniu urzeka słodki cynamon oraz słodka bułka drożdżowa. Finisz jest długi, wyrazisty, lekko pikantny. Doskonała whiskey na prezent - rocznie produkowanych jest jedynie 3000 butelek.

8°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
tak leżakowanie
Yellow Rose Distillery producent

Oceny użytkowników o: Whiskey Yellow Rose Rye Maple Finished

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.