Whiskey Yellow Rose American Premium 0.70 l 603325

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Whiskey Yellow Rose American Premium 0.70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Whiskey Yellow Rose American Premium 0.70 l 603325

USA, Teksas
0.70 L korek
Whisky Kategoria
219.00 zł

podstawowa

0 sprzedanych butelek
8.00 średnia ocen: 1 głosów

Opis Whiskey Yellow Rose American Premium

Whiskey Yellow Rose American Premium to amerykańska whiskey typu blended, której poszczególne alkohole pochodzą z różnych destylarni. Producenci nie ujawniają dokładnego składu, który to jest ich tajemnicą, potwierdzając jedynie wysoką zawartość Bourbona. Gwarantuje to uzyskanie pełnej, gładkiej whiskey w kolorze głębokiego złota. W nosie American Premium Whiskey jest lekka, z owocowym aromatem bananów i jabłek, karmelem oraz płatków śniadaniowych. Podniebienie jest delikatne, lekkie, z nutami siana i pieczonych jabłek. Whiskey doskonale sprawdzi się jako dodatek do koktajli bądź też pita na lodzie. Producenci zapewniają, że Yellow Rose American Premium doskonale oddaje charakter Teksasu.

10°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
tak leżakowanie
Yellow Rose Distillery producent

Oceny użytkowników o: Whiskey Yellow Rose American Premium

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.