Tullibardine The Murray Double Wood Edition Single Malt Whisky 0.70 l 604874

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Tullibardine The Murray Double Wood Edition Single Malt Whisky 0.70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Tullibardine The Murray Double Wood Edition Single Malt Whisky 0.70 l 604874

Szkocja, Highlands
0.70 L korek
Whisky Kategoria
299.99 zł

podstawowa

0 sprzedanych butelek
8.00 średnia ocen: 1 głosów

Opis Tullibardine The Murray Double Wood Edition Single Malt Whisky

Tullibardine The Murray Double Wood Edition to single malt whisky pochodząca z regionu Highlands w Szkocji. Nazwa tego destylatu odnosi się do sir Willlliama Murraya, drugiego markiza Tullibardine, walczącego po stronie Jakobitów w bitwie pod Sheriffmuir. Ta edycja starzona była w beczkach po bourbonie, by następnie finiszować w świeżych beczkach po sherry.

W bukiecie aromatów znajdziemy tu waniliowy budyń, miód i owoce pestkowe z akcentami fig, mlecznej czekolady, cynamonu oraz pieprzu. Na podniebieniu słodkie nuty miodu i rodzynek w czekoladzie przełamane truskawką, i malinami. Na finiszu wyraźna wanilia, cynamon i orzechy, z odrobiną jagód korzennych przypraw.

Tullibardine producent

Oceny użytkowników o: Tullibardine The Murray Double Wood Edition Single Malt Whisky

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.