Whisky Tomintoul 16YO Single Malt 0.70 l 602888

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Whisky Tomintoul 16YO Single Malt 0.70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Whisky Tomintoul 16YO Single Malt 0.70 l 602888

Szkocja, Speyside
0.70 L korek
Whisky Kategoria
399.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
31 sprzedanych butelek
7.00 średnia ocen: 1 głosów

Opis Tomintoul 16YO Single Malt

Tomintoul 16YO Single Malt to flagowa whisky producenta. Ta szkocka whisky z regionu Speyside była doglądana przez samego mistrza destylacji Tomintoul - Roberta Flemminga. Została wielokrotnie nagrodzona złotymi medalami na światowej arenie alkoholi mocnych. W nosie wyczuwalne są orzechy, wanilia, śliwki, gruszki. Podniebienie idzie na aromatem i jest owocowo-orzechowe z odrobiną przypraw i wanilii. Jak na 16 lat - jest to ciągle świeża, lekka whisky, którą można pić na specjalne okazje, jak i bez okazji. Mimo to - z każdym łykiem czuć jakość, pasję i doskonałość producenta.

16°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
16 lat leżakowanie
Tomintoul Distillery producent

Charakterystyka Tomintoul 16YO Single Malt

Rześko smak
Owoce z beczką aromat
Gotowe gładkość
Dobrze zbudowane budowa

Oceny użytkowników o: Tomintoul 16YO Single Malt

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.