Whisky Tomintoul 12YO Oloroso Sherry Single Malt 0.70 l 602885

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Whisky Tomintoul 12YO Oloroso Sherry Single Malt 0.70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Whisky Tomintoul 12YO Oloroso Sherry Single Malt 0.70 l 602885

Wielka Brytania, Speyside
0.70 L korek
Whisky Kategoria
279.99 zł

podstawowa

6 sprzedanych butelek
9.50 średnia ocen: 1 głosów

Opis Tomintoul 12YO Oloroso Sherry Single Malt

Tomintoul 12YO Oloroso Sherry Single Malt to świadectwo producenta o dojrzałości, pasji, wiedzy i doświadczeniu w produkcji whisky. Dojrzewając w beczkach po hiszpańskiej sherry, ta szkocka whisky zyskała mistrzowskiego charakteru. W nosie urzeka zapachem waniliowego kremu, migdałów i rodzynek. Na podniebieniu jest gładka i elegancka, z nutą owocowej marmolady i miodu. Ta doskonała whisky zdobyła złoty medal w San Francisco na World Spirit Competition.

16°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
12 lat leżakowanie
Tomintoul Distillery producent

Charakterystyka Tomintoul 12YO Oloroso Sherry Single Malt

Delikatnie smak
Owoce z beczką aromat
Gładkie gładkość
Średnie budowa

Oceny użytkowników o: Tomintoul 12YO Oloroso Sherry Single Malt

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
9.5ocena
18.02.2018

Finezja w nosie i ustach. Suszone owoce i skórka pomarańczy akcentują się jako pierwsze. Smak gładki, wręcz aksamitny, gdzieś w tle kruche ciasteczka z kawałkami czekolady.