Tomatin 36YO Single Malt Scotch Whisky 0.70 l 602483

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Tomatin 36YO Single Malt Scotch Whisky 0.70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Tomatin 36YO Single Malt Scotch Whisky 0.70 l 602483

Wielka Brytania, Highlands
0.70 L zakrętka
Whisky Kategoria
3499.99 zł

podstawowa

0 sprzedanych butelek
8.50 średnia ocen: 1 głosów
1 nagrody winiarskie

Opis Tomatin 36YO Single Malt Scotch Whisky

Szkocka whisky single malt najwyższej klasy. Idealny prezent dla miłośników rzadkich gatunków Whisky. Ceniona na świecie szkocka destylarnia Tomatin w czerwcu 2015 roku wypuściła pierwszą edycję 36 letniej whisky w ilości 800 butelek. Whisky rozeszła się bardzo szybko i aktualnie w sprzedaży jest druga edycja, wprowadzona na światowy rynek również w niewielkiej ilości, a każda butelka jest numerowana. Ta unikalna whisky dojrzewała w beczkach po Shery Oloroso oraz Burbonie nabierając niepowtarzalnego charakteru. Whisky ma bogaty nos, na pierwszy plan wysuwają się dojrzałe gruszki i imbir, następnie pojawia się wanilia, mleczna czekolada, śmietana i dojrzałe wiśnie w tle. Na podniebieniu whisky jest kremowa, przeważają przyprawy w tym kardamon oraz orzechowy smak słodu, w tyle pojawiają się owoce w słodkim syropie.

18°C TEMP. PODANIA
36 lat leżakowanie
TOMATIN producent

Charakterystyka Tomatin 36YO Single Malt Scotch Whisky

Delikatnie smak
Beczka aromat
Jedwab gładkość
Ciężkie budowa

Oceny użytkowników o: Tomatin 36YO Single Malt Scotch Whisky

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.