Tomatin 30 YO Highland Single Malt Scotch Whisky 0.70 l 604181

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Tomatin 30 YO Highland Single Malt Scotch Whisky 0.70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Tomatin 30 YO Highland Single Malt Scotch Whisky 0.70 l 604181

Wielka Brytania, Highlands
0.70 L korek
Whisky Kategoria
3999.99 zł

podstawowa

dostępność: Średnia
14 sprzedanych butelek
10.00 średnia ocen: 1 głosów

Opis Tomatin 30 YO Highland Single Malt Scotch Whisky

Tomatin 30 YO Highland Single Malt Scotch Whisky była przechowywana przez 30 lat w beczkach po Burbonie. Podczas degustacji należy dać jej poodychać, aby uwolniła swój cały aromat. Nos jest delikatny i miękki, z wyczuwalnym aromatem burbonu. Odnajdziemy również aromat zrumienionego tosta z masłem i dżemem morelowym, zapach dębu, miodu, wanilii, cytryny i owoców tropikalnych (marakuja, mango, banan). W smaku duża moc alkoholu jest bardzo dobrze zintegrowana z morelną, wanilią, karmelem, owocami tropikalnymi oraz dębową nutą. Finisz jest średni, z wyczuwalnym aromatem dębu oraz wytrawnego słodu, który pozostawia delikatną gorycz na podniebieniu.

16°C TEMP. PODANIA
Dojrzałe wiek
30 lat leżakowanie
TOMATIN producent

Charakterystyka Tomatin 30 YO Highland Single Malt Scotch Whisky

Rześko smak
Beczka aromat
Jedwab gładkość
Ciężkie budowa

Oceny użytkowników o: Tomatin 30 YO Highland Single Malt Scotch Whisky

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.