The Whistler Irish Whisky Oloroso Sherry Cask 0.70 l 604015

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii The Whistler Irish Whisky Oloroso Sherry Cask 0.70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

The Whistler Irish Whisky Oloroso Sherry Cask 0.70 l 604015

Irlandia, Dolina Boyne
0.70 L zakrętka
Whisky Kategoria
219.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
63 sprzedanych butelek
6.50 średnia ocen: 4 głosów

Opis The Whistler Irish Whisky Oloroso Sherry Cask

The Whistler Irish Whisky Oloroso Sherry Cask to połączenie whisky słodowej i zbożowej, które dojrzewały osobno w beczkach po burbonie, a następnie zostały zmieszane w beczce po Sherry Oloroso. W aromacie odnajdziemy zapach wiśni, karmelu, rodzynek, białych winogron, orzecha oraz nugatu z malinami i owocami tropikalnymi. Na podniebieniu wyczuwalny przyjemny akcent przypraw, pomarańczy, kokosa, nugatu, banana i gruszki. Lekki i mineralny trunek z długim finiszem.

16°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
tak leżakowanie
Boann Distillery producent

Charakterystyka The Whistler Irish Whisky Oloroso Sherry Cask

Delikatnie smak
Owoce z beczką aromat
Gładkie gładkość
Średnie budowa

Oceny użytkowników o: The Whistler Irish Whisky Oloroso Sherry Cask

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
7ocena
28.05.2022
Opinia zweryfikowana

Poprawna whiskey, ale lekko rozczarowująca na tle innych produktów Whistler, tzn. flagowych jak np. Blue note. Prawda jednak, że w dużo przystępniejszej cenie.

8ocena
Opinia zweryfikowana

Niedoceniana, jak widzę, a bardzo smaczna, rześka, floralna, owocowa whisky, z dobrze ukrytym alkoholem.

7ocena
04.02.2021
Opinia zweryfikowana

Very nice oloroso on nose. Taste, first time, not very refined. Only later enjoyed the oloroso both taste and nose. I repeat purchase

4ocena
05.01.2021

Napis na etykiecie zachęcający, jednak moim zdaniem dużo na wyrost. Mało aromatyczna, bardzo pikantna. O wiele za droga jak na ten poziom.