The Whistler Irish Whiskey 5 YO Single Malt Double Wood 0.70 l 603463

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii The Whistler Irish Whiskey 5 YO Single Malt Double Wood 0.70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

The Whistler Irish Whiskey 5 YO Single Malt Double Wood 0.70 l 603463

Irlandia, Dolina Boyne
0.70 L korek
Whisky Kategoria
169.00 zł

podstawowa

2 sprzedanych butelek
9.00 średnia ocen: 2 głosów

Opis The Whistler Irish Whiskey 5 YO Single Malt Double Wood

The Whistler Irish Whiskey 5 YO Single Malt Double Wood to świetna, irlandzka whiskey. Dojrzewała w beczkach po Bourbonie, by na skończyć swoje leżakowanie w beczkach po sherry Oloroso. W nosie wyczuwalna jest kremowość, słodkie nuty skórki pomarańczowej oraz akcenty cytrusów. Na podniebieniu whiskey jest nieskomplikowana, z delikatną, cytrusową kwasowością przeplataną z miodową słodyczą. Takie zestawienie smaków powoduje, że whiskey jest harmonijna, zbalansowana, gładka. Finisz jest owocowy, z drzewnym posmakiem i pomarańczowymi akcentami. Idealna na dobry początek przygody z whiskey.

14°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
5 lat leżakowanie
Boann Distillery producent

Charakterystyka The Whistler Irish Whiskey 5 YO Single Malt Double Wood

Delikatnie smak
Owoce z beczką aromat
Gotowe gładkość
Średnie budowa

Oceny użytkowników o: The Whistler Irish Whiskey 5 YO Single Malt Double Wood

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.