The Whistler Irish Whiskey 10 YO Single Malt 0.70 l 602329

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii The Whistler Irish Whiskey 10 YO Single Malt 0.70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

The Whistler Irish Whiskey 10 YO Single Malt 0.70 l 602329

Irlandia, Dolina Boyne
0.70 L korek
Whisky Kategoria
279.99 zł

podstawowa

29 sprzedanych butelek
9.00 średnia ocen: 3 głosów

Opis The Whistler Irish Whiskey 10 YO Single Malt

Doskonała, irlandzka whiskey wyprodukowana w destylarni Boann. Na jej wyjątkowość wpływa 10 letni proces starzenia, początkowo w baryłkach po Bourbonie, następnie w dębowych beczkach po Sherry Oloroso. Ten ostatni czas w beczkach po sherry nadaje bogatą słodycz i głębię. W nosie whiskey jest gładka, ze słodkimi akcentami miodu i wanilii oraz nutami owoców gruszki i jabłka. Na podniebieniu whiskey jest delikatna i miękka, ze słodko - owocowymi smakami. Finisz jest delikatny, o średniej długości, ze słodkimi nutami karmelu przeplatanego zielonymi jabłkami. The Whistler 10 YO Single Malt to wyjątkowa, bardzo złożona, szybko znajdująca uznanie whiskey.

16°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
10 lat leżakowanie
Boann Distillery producent

Charakterystyka The Whistler Irish Whiskey 10 YO Single Malt

Rześko smak
Owoce z beczką aromat
Gotowe gładkość
Średnie budowa

Oceny użytkowników o: The Whistler Irish Whiskey 10 YO Single Malt

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
8ocena
01.06.2022
Opinia zweryfikowana

Aż 8 gwiazdek i tylko 8 gwiazdek. Whistler to moja ulubiona destylarnia whiskey, więc i ta pozycja z ich asortymentu mnie zadowoliła, ale co zaskakujące 7 letni Blue Note jest jak dla mnie lepiej zbalansowany i przewyższa 10 letnią harmonijnością.