The Whistler Irish Whiskey 10 YO Single Malt 0.70 l 602329

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii The Whistler Irish Whiskey 10 YO Single Malt 0.70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

The Whistler Irish Whiskey 10 YO Single Malt 0.70 l 602329

Irlandia, Dolina Boyne
0.70 L korek
Whisky Kategoria
279.99 zł

podstawowa

29 sprzedanych butelek
9.00 średnia ocen: 3 głosów

Opis The Whistler Irish Whiskey 10 YO Single Malt

Doskonała, irlandzka whiskey wyprodukowana w destylarni Boann. Na jej wyjątkowość wpływa 10 letni proces starzenia, początkowo w baryłkach po Bourbonie, następnie w dębowych beczkach po Sherry Oloroso. Ten ostatni czas w beczkach po sherry nadaje bogatą słodycz i głębię. W nosie whiskey jest gładka, ze słodkimi akcentami miodu i wanilii oraz nutami owoców gruszki i jabłka. Na podniebieniu whiskey jest delikatna i miękka, ze słodko - owocowymi smakami. Finisz jest delikatny, o średniej długości, ze słodkimi nutami karmelu przeplatanego zielonymi jabłkami. The Whistler 10 YO Single Malt to wyjątkowa, bardzo złożona, szybko znajdująca uznanie whiskey.

16°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
10 lat leżakowanie
Boann Distillery producent

Charakterystyka The Whistler Irish Whiskey 10 YO Single Malt

Rześko smak
Owoce z beczką aromat
Gotowe gładkość
Średnie budowa

Oceny użytkowników o: The Whistler Irish Whiskey 10 YO Single Malt

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
8ocena
01.06.2022

Aż 8 gwiazdek i tylko 8 gwiazdek. Whistler to moja ulubiona destylarnia whiskey, więc i ta pozycja z ich asortymentu mnie zadowoliła, ale co zaskakujące 7 letni Blue Note jest jak dla mnie lepiej zbalansowany i przewyższa 10 letnią harmonijnością.