Whisky The Whistler Double Oaked Whiskey 0.70 l 604495

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Whisky The Whistler Double Oaked Whiskey 0.70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Whisky The Whistler Double Oaked Whiskey 0.70 l 604495

Irlandia, Dolina Boyne
0.70 L korek
Whisky Kategoria
149.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
57 sprzedanych butelek
8.67 średnia ocen: 3 głosów

Opis The Whistler Double Oaked Whiskey

Irlandzka whiskey będąca blendem w 20% whiskey single malt, a w 80% słodu kukurydzianego. Po uzyskaniu idealnych proporcji mieszanki whiskey trafia do beczek po bourbonie, w których dojrzewa i następnie trafia do beczek po sherry, gdzie kształtuje się ostatyczny charakter destylatu. W nosie rozróżnić możemy aromaty słonego karmelu i wanilii z akcentami miodu, orzechów i przypraw. Na języku pojawiają się nuty miodu i wanilii z odświeżającym przebłyskiem skórki cytryny. Przyjemna i łatwa w degustacji whiskey, doskonała dla zwolenników słodszych i delikatnych trunków.

Boann Distillery producent

Charakterystyka The Whistler Double Oaked Whiskey

Delikatnie smak
Owoce z beczką aromat
Świeże gładkość
Krągłe budowa

Oceny użytkowników o: The Whistler Double Oaked Whiskey

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
9ocena
25.06.2023
Opinia zweryfikowana

Bardzo przyjemna whisky, interesujący, delikatny smak, świetnie smakuje z lodem jak i sokiem jabłkowym. Warto spróbować. Polecam

9ocena
25.04.2022

Bardzo dobra irlandzka whiskey gdzie główną bazą jest kukurydza. Jest w niej sporo słodyczy, aromaty słonego karmelu, skórki z pomarańczy, orzechów, miodu czy banana. Dodatkowo whiskey była starzona w beczkach po bourbonie i beczkach po sherry. Można brać śmiało zamiast amerykańskich bourbonów.