Whisky The Whistler Double Oaked Whiskey 0.70 l 604495

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Whisky The Whistler Double Oaked Whiskey 0.70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Whisky The Whistler Double Oaked Whiskey 0.70 l 604495

Irlandia, Dolina Boyne
0.70 L korek
Whisky Kategoria
149.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
33 sprzedanych butelek
8.50 średnia ocen: 2 głosów

Opis The Whistler Double Oaked Whiskey

Irlandzka whiskey będąca blendem w 20% whiskey single malt, a w 80% słodu kukurydzianego. Po uzyskaniu idealnych proporcji mieszanki whiskey trafia do beczek po bourbonie, w których dojrzewa i następnie trafia do beczek po sherry, gdzie kształtuje się ostatyczny charakter destylatu. W nosie rozróżnić możemy aromaty słonego karmelu i wanilii z akcentami miodu, orzechów i przypraw. Na języku pojawiają się nuty miodu i wanilii z odświeżającym przebłyskiem skórki cytryny. Przyjemna i łatwa w degustacji whiskey, doskonała dla zwolenników słodszych i delikatnych trunków.

Boann Distillery producent

Charakterystyka The Whistler Double Oaked Whiskey

Delikatnie smak
Owoce z beczką aromat
Świeże gładkość
Krągłe budowa

Oceny użytkowników o: The Whistler Double Oaked Whiskey

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
9ocena
25.04.2022

Bardzo dobra irlandzka whiskey gdzie główną bazą jest kukurydza. Jest w niej sporo słodyczy, aromaty słonego karmelu, skórki z pomarańczy, orzechów, miodu czy banana. Dodatkowo whiskey była starzona w beczkach po bourbonie i beczkach po sherry. Można brać śmiało zamiast amerykańskich bourbonów.