Wódka Starka 30 YO Limited Edition 0.70 l 602611

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wódka Starka 30 YO Limited Edition 0.70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wódka Starka 30 YO Limited Edition 0.70 l 602611

Polska, zachodniopomorskie
0.70 L korek
Wódka Kategoria
1619.00 zł

podstawowa

5 sprzedanych butelek
10.00 średnia ocen: 1 głosów

Opis Starka 30 YO Limited Edition

Limitowana edycja Starki 30-letniej w eleganckim, gustownym opakowaniu oraz z większą mocą - 50% alc. W nosie wyczuwalne są drożdże, miód, rodzynki i inne suszone owoce, przyprawy oraz odrobina nut winnych pochodzących od beczki, w której dojrzewały hiszpańskie wina. Na podniebieniu wódka jest intensywna, z akcentami imbiru, pomarańczy, orzechów i cynamonu. Na finiszu odczujemy słodycz czekolady, nuty kawy oraz winnej dębiny. Ta 30-letnia starka to wręcz uczta dla konesera stanowiąca mieszankę destylatów, z których najstarszy rozpoczął swoje dojrzewanie w roku powstania szczecińskiego Polmosu - 1956 r. Wyjątkowa Starka, która już po otwarciu zachwyci aromatem. Czasem warto zrobić sobie taki prezent!

6-8°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
30 lat leżakowanie
Szczecińska Wytwórnia Wódek Polmos S.A. producent

Charakterystyka Starka 30 YO Limited Edition

Brzytwa smak
Beczka aromat
Jedwab gładkość
Ciężkie budowa

Oceny użytkowników o: Starka 30 YO Limited Edition

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.