Whisky Omar Taiwanese Single Malt Sherry Cask 46% 0.70 l 602655

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Whisky Omar Taiwanese Single Malt Sherry Cask 46% 0.70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Whisky Omar Taiwanese Single Malt Sherry Cask 46% 0.70 l 602655

Tajwan, Nantou
0.70 L korek
Whisky Kategoria
289.99 zł

podstawowa

2 sprzedanych butelek
8.50 średnia ocen: 1 głosów
1 nagrody winiarskie

Opis Omar Taiwanese Single Malt Sherry Cask 46%

Świetna Whisky Single Malt dojrzewająca w beczkach po sherry, dzięki czemu uzyskujemy pełny i intensywny trunek z nutami karmelu, tostów, suszonych owoców oraz odrobiny dymu. W nosie wyczuwalne są migdały oraz czerwone winogrona. Na podniebieniu whisky zachwyca złożonością smaków: odrobina jęczmienia, oliwek, imbiru, cynamonu, czekolady mlecznej i suszonych owoców. Finisz jest delikatnie ostry, z charakterystycznymi akcentami beczki dębowej, suszonych mandarynek oraz śliwek, a także karmelu i kawy. Omar to doskonała whisky tajwańska, która zdobywa medale na międzynarodowych konkursach.

16°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
tak leżakowanie
Taiwan Tobacco and Liquors producent

Charakterystyka Omar Taiwanese Single Malt Sherry Cask 46%

Delikatnie smak
Owoce z beczką aromat
Gotowe gładkość
Średnie budowa

Oceny użytkowników o: Omar Taiwanese Single Malt Sherry Cask 46%

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.