Whisky Omar Taiwanese Single Malt Bourbon 46% 0.70 l 602654

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Whisky Omar Taiwanese Single Malt Bourbon 46% 0.70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Whisky Omar Taiwanese Single Malt Bourbon 46% 0.70 l 602654

Tajwan, Nantou
0.70 L korek
Whisky Kategoria
269.99 zł

podstawowa

1 sprzedanych butelek
9.00 średnia ocen: 1 głosów
1 nagrody winiarskie

Opis Omar Taiwanese Single Malt Bourbon 46%

Omar Single Malt to słodowa whisky dojrzewająca w beczkach po Bourbonie. W nosie wyczuwalne są nuty skórki z cytryny i pomarańczy, odrobina cynamonu oraz słodycz karmelu. Na podniebieniu wyczuwalne są akcenty mlecznej czekolady, karmelu, wanilii i dojrzałych bananów. Finisz jest długi, przyjemny, jedwabisty, z odrobiną miodu, jęczmienia oraz suszonych owoców tropikalnych. Produkcja whisky w tej destylarni rozpoczęła się dopiero w 2008 roku, jednak zdobywa ona już uznanie na całym świecie, zdobywając srebrny medal na International Wine & Spirit Competition.

16°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
tak leżakowanie
Taiwan Tobacco and Liquors producent

Charakterystyka Omar Taiwanese Single Malt Bourbon 46%

Rześko smak
Beczka aromat
Gładkie gładkość
Dobrze zbudowane budowa

Oceny użytkowników o: Omar Taiwanese Single Malt Bourbon 46%

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.