Old Ballantruan 15YO Whisky The Peated Malt 0.70 l 604504

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Old Ballantruan 15YO Whisky The Peated Malt 0.70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Old Ballantruan 15YO Whisky The Peated Malt 0.70 l 604504

Szkocja, Speyside
0.70 L korek
Whisky Kategoria
599.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
2 sprzedanych butelek
7.67 średnia ocen: 3 głosów

Opis Old Ballantruan 15YO Whisky The Peated Malt

Wyborna Single Malt Whisky pochodząca ze Szkocji, z regionu Speyside. Wśród aromatów urzeka nutami dymnymi oraz słodowymi z akcentami słodkiej wanilii, miodu, jabłek, prażonych kasztanów i skórki z pomarańczy. Na podniebieniu wyraziste, acz subtelne słodkie nuty toffee, budyniu waniliowego, czekolady i cynamonu. Całość spina niezwykle ciekawy finisz whisky, na który składają się nuty wanilii , miodu i tytoniu z torfowym akcentem. Wyjątkowa whisky będąca doskonałym prezentem dla osób preferujących złożone i niezwykle bogate destylaty, przy których degustacji można pozwolić sobie na długie chwile zadumy.

Tomintoul Distillery producent

Charakterystyka Old Ballantruan 15YO Whisky The Peated Malt

Rześko smak
Owoce z beczką aromat
Gotowe gładkość
Dobrze zbudowane budowa

Oceny użytkowników o: Old Ballantruan 15YO Whisky The Peated Malt

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
8ocena
28.05.2022
Opinia zweryfikowana

Flagowiec od Ballanturan, whisky wyjątkowa, ale według mnie tylko dla fanów dymu/torfowości co ogranicza grono potencjalnych odbiorców.