Nalewka wiśniowa na rumie (wiśniówka) 0,50 l 601385

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Nalewka wiśniowa na rumie (wiśniówka) 0,50 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Nalewka wiśniowa na rumie (wiśniówka) 0,50 l 601385

Polska
0,50 L zakrętka
Nalewki z owoców Kategoria
59,99 zł podstawowa
180 sprzedanych butelek
8.67 średnia ocen: 3 głosów

Opis alkoholu

Winezja.pl poleca wyjątkowy trunek - wyjątkowy, bo wiśniówka ta została wyprodukowana na rumie. Tradycja tworzenia nalewek sięga średniowiecza i od tamtych czasów niewiele w tej kwestii się zmieniło. Podstawą do najwyższej jakości nalewek są świeże lub suszone przepyszne owoce, zioła i przyprawy zalane spirytusem i dojrzewające do pożądanego smaku w dębowych beczkach. Należy także pamiętać o staranności oraz pasji podczas przygotowywania trunku. Nalewka wiśniowa została wyprodukowana wykorzystując idealne proporcje wiśni i rumu oraz wzbogacając ją o odrobiną wanilii i korzennych przypraw. Cała ta tajna receptura powoduje uzyskanie unikalnego, niepowtarzalnego, najwyższej jakości wiśniówki.

18°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
tak leżakowanie
JA-GO producent

Charakterystyka

Słodkie jak miód smak
Owoce aromat
Łodyga gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Nalewka wiśniowa na rumie (wiśniówka)

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
10ocena
26.12.2017

Doskonała nalewka! Nie spodziewałem się połączenia takiej wyrazistości i delikatności smaku w jednym. Pierwsza nabyta butelka okazała się nie ostatnią :-) Serdecznie polecam!

Oferta dostępna po zalogowaniu