Nalewka wiśniowa na rumie (wiśniówka) 0.50 l 601385

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Nalewka wiśniowa na rumie (wiśniówka) 0.50 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Nalewka wiśniowa na rumie (wiśniówka) 0.50 l 601385

Polska
0.50 L zakrętka
Nalewki z owoców Kategoria
59.99 zł

podstawowa

180 sprzedanych butelek
8.67 średnia ocen: 3 głosów

Opis Nalewka wiśniowa na rumie (wiśniówka)

Winezja.pl poleca wyjątkowy trunek - wyjątkowy, bo wiśniówka ta została wyprodukowana na rumie. Tradycja tworzenia nalewek sięga średniowiecza i od tamtych czasów niewiele w tej kwestii się zmieniło. Podstawą do najwyższej jakości nalewek są świeże lub suszone przepyszne owoce, zioła i przyprawy zalane spirytusem i dojrzewające do pożądanego smaku w dębowych beczkach. Należy także pamiętać o staranności oraz pasji podczas przygotowywania trunku. Nalewka wiśniowa została wyprodukowana wykorzystując idealne proporcje wiśni i rumu oraz wzbogacając ją o odrobiną wanilii i korzennych przypraw. Cała ta tajna receptura powoduje uzyskanie unikalnego, niepowtarzalnego, najwyższej jakości wiśniówki.

18°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
tak leżakowanie
JA-GO producent

Charakterystyka Nalewka wiśniowa na rumie (wiśniówka)

Słodkie jak miód smak
Owoce aromat
Łodyga gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Nalewka wiśniowa na rumie (wiśniówka)

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
10ocena
26.12.2017
Opinia zweryfikowana

Doskonała nalewka! Nie spodziewałem się połączenia takiej wyrazistości i delikatności smaku w jednym. Pierwsza nabyta butelka okazała się nie ostatnią :-) Serdecznie polecam!