Nalewka pigwowa (pigwówka) 0.50 l 601384

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Nalewka pigwowa (pigwówka) 0.50 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Nalewka pigwowa (pigwówka) 0.50 l 601384

Polska
0.50 L zakrętka
Nalewki z owoców Kategoria
99.99 zł

podstawowa

165 sprzedanych butelek
9.50 średnia ocen: 1 głosów

Opis Nalewka pigwowa (pigwówka)

Tradycja tworzenia nalewek sięga średniowiecza i od tamtych czasów niewiele w tej kwestii się zmieniło. Winezja.pl proponuje nowy trunek - pigwówka. Podstawą do najwyższej jakości nalewek są świeże lub suszone przepyszne owoce, zioła i przyprawy zalane spirytusem i dojrzewające do pożądanego smaku w dębowych beczkach. Należy także pamiętać o staranności oraz pasji podczas przygotowywania trunku. Do tej nalewki wykorzystano owoce pigwowca japońskiego i wzbogacono czeremchą oraz cynamonem. Pigwówka ma nieocenione właściwości zdrowotne - owoce pigwowca dostarczają witaminy C i prowitaminę A. Doskonałe dla podniebienia i całego ciała.

18°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
tak leżakowanie
JA-GO producent

Charakterystyka Nalewka pigwowa (pigwówka)

Słodkie jak miód smak
Owoce aromat
Łodyga gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Nalewka pigwowa (pigwówka)

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.