Whisky Mosgaard Organic Whisky Peated Single Malt 0.50 l 605002

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Whisky Mosgaard Organic Whisky Peated Single Malt 0.50 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Whisky Mosgaard Organic Whisky Peated Single Malt 0.50 l 605002

Dania, Południowa
0.50 L korek
Whisky Kategoria
301.74 zł promocyjna
354.99 zł

podstawowa

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 354.99 zł
dostępność: Wysoka
0 sprzedanych butelek
8.00 średnia ocen: 2 głosów

Opis Mosgaard Organic Whisky Peated Single Malt

Wyjątkowa whisky Single Malt w wersji Peated, nawiązująca do szkockich metod i smaków stojących za dymnymi destylatami. W pierwszej turze whisky Mosgaard Peated dojrzewa w świeżych beczkach z dębu francuskiego, co zapewnia trunkowi pikantnych i przyprawowych nut, a także głęboki kolor. Następnie destylat jest finiszowany w beczkach po Bourbonie, dzięki czemu całość wzbogacona jest o nuty wanilii i charakterystyczną słodycz, która równoważy dymne akcenty.

Wśród aromatów dominują tu słodkie nuty wanilii, toffee i miodu, ale także przebijają się zielone jabłka, migdały i palone figi. Całość otulona jest dymnym charakterem i wyrazistą mocą destylatu, co wynika z alkoholu na poziomie 48,4% - który jednak w sposób niezwykle elegancki integruje się pod nutami aromatycznymi, nie dominując całości.

Gotowe do picia wiek
Mosgaard Whisky A/S producent

Charakterystyka Mosgaard Organic Whisky Peated Single Malt

Brzytwa smak
Owoce z beczką aromat
Gładkie gładkość
Ciężkie budowa

Oceny użytkowników o: Mosgaard Organic Whisky Peated Single Malt

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.