Wódka smakowa Miodula Prezydencka 0.50 l 603969

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wódka smakowa Miodula Prezydencka 0.50 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wódka smakowa Miodula Prezydencka 0.50 l 603969

Polska
0.50 L korek
Wódka smakowa Kategoria
99.99 zł

podstawowa

14 sprzedanych butelek
8.00 średnia ocen: 1 głosów

Opis Miodula Prezydencka

Miodula Prezydencka - reprezentuje najwyższą klasę wysokoprocentowego alkoholu. Piękna bursztynowa barwa trunku kryje w sobie kompozycję naturalnego miodu spadziowego z delikatnymi nutami wanilii. Dodatkowo krystalicznie czysta górska woda oraz najlepszy polski spirytus i rewelacyjny miodowo-korzenny smak, gwarantują otrzymanie niepowtarzalnego trunku, który zachwyci najbardziej wymagających smakoszy. Miodula Prezydencka leżakuje w dębowych beczkach z dębu polskiego, zawsze od tego samego producenta, dzięki temu powstaje trunek o stałych cechach aromatyczno-smakowych. Na każdej oryginalnej butelce znajdziemy ręcznie napisany numer beczki, z której została rozlana, numer butelki oraz rok rozlania. Natomiast nazwa Miodula Prezydencka pochodzi od tradycji obdarowywania każdego nowo zaprzysiężonego prezydenta butelką mioduli z numerem 1. Delektowanie się tak szlachetnym trunkiem to prawdziwy zaszczyt.

TOORANK POLSKA S.A. producent

Charakterystyka Miodula Prezydencka

Słodkie jak miód smak
Owoce i minerały aromat
Gotowe gładkość
Dobrze zbudowane budowa

Oceny użytkowników o: Miodula Prezydencka

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.