Whisky Koval Single Barrel Wheat 0.50 l 604170

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Whisky Koval Single Barrel Wheat 0.50 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Whisky Koval Single Barrel Wheat 0.50 l 604170

USA, Chicago
0.50 L zakrętka
Whisky Kategoria
289.99 zł

podstawowa

dostępność: Średnia
9 sprzedanych butelek
8.67 średnia ocen: 3 głosów

Opis Koval Single Barrel Wheat

Koval Single Barrel Wheat to whisky destylowana ze 100% pszenicy. W nosie wyczuwalna mocna beczka, słodkoziarnisty zapach, nuty chleba, toffi, banana i karmelu. Na podniebieniu trunek jest krągły z satysfakcjonującym maślanym i gładkim finiszem. Wyczuwalny smak bitej śmietany, masła i przypraw do pieczenia. Ta whisky leżakowała w nowych zwęglonych beczkach z amerykańskiego dębu z Minnesoty przez okres ok. 4 lat. Koval Distillery jest małą destylarnią w Chicago, która powstała w czasach prohibicji, a obecnie jest jedną z wiodących gorzelni ziemieślniczych w USA. Została założona w 2008 roku przez Roberta i Sonata Birneckera, którzy porzucili karierę naukową, aby podążać za głosem serca. Gorzelnia wspiera zrównoważone rolnictwo i posiada certyfikat ekologiczny oraz koszerny.

16°C TEMP. PODANIA
Dojrzałe wiek
48 leżakowanie
Koval Distillery producent

Charakterystyka Koval Single Barrel Wheat

Delikatnie smak
Owoce z beczką aromat
Gładkie gładkość
Średnie budowa

Oceny użytkowników o: Koval Single Barrel Wheat

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.