Koval Millet Whiskey 0.50 l 603287

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Koval Millet Whiskey 0.50 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Koval Millet Whiskey 0.50 l 603287

USA, Chicago
0.50 L korek
Whisky Kategoria
259.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
27 sprzedanych butelek
9.00 średnia ocen: 1 głosów

Opis Koval Millet Whiskey

Koval Millet Whiskey to wyjątkowa, niespotykana, unikalna whiskey wyprodukowana w 100% z prosa, będąc tym samym trunkiem bezglutenowym. Whiskey z destylarni Koval zawsze zaskakują - i tak jest tym razem. Millet jest lekkim i świeżym trunkiem, w nosie prezentuje bukiet z akcentami kwiatów, wanilii, miodu i bananów. Na podniebieniu whiskey odkrywa akcenty wanilii i siana, suszonych ziół oraz brązowego cukru. Zakończenie jest średnio długie, z niuansami karmelu, ziół i charakterystyczną dla beczki wanilią. Koval Millet zdobył srebrny medal na Spirits Prestige International (SIP) Awards w 2015 roku.

16°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
tak leżakowanie
Koval Distillery producent

Charakterystyka Koval Millet Whiskey

Delikatnie smak
Minerały i owoce aromat
Gładkie gładkość
Dobrze zbudowane budowa

Oceny użytkowników o: Koval Millet Whiskey

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.