Koval Four Grain Whiskey 0.50 l 603286

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Koval Four Grain Whiskey 0.50 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Koval Four Grain Whiskey 0.50 l 603286

USA, Chicago
0.50 L korek
Whisky Kategoria
274.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
19 sprzedanych butelek
10.00 średnia ocen: 2 głosów

Opis Koval Four Grain Whiskey

Koval Four Grain Whiskey to wyprodukowana przez Koval Distillery whiskey będąca mieszanką 4 różnych ziaren. Koval Distillery to innowacyjna i unikalna destylarnia, która jest wyjątkowa pod każdym względem - od ogromnej dbałości o jakość i ekologię, przez wyjątkowe technologie produkcji oraz wytwarzanie trunków limitowanych i w małych partia, po stosowanie innowacji i eksperymentów oraz niespotykane połączenia alkoholi w butelkach. Four grain to blend zacieru owsianego, słodowanego jęczmienia, pszenicy i żyta. Starzony był w mocno wypalanej nowej beczce z Minnesoty o niewielkiej pojemności (113 litrów). W nosie na samym początku uderza aromat banana, płatków kukurydzianych, ciasteczek, słodkich cukierków i wanilii. Na podniebieniu zaskakuje cynamonowo-figową nutą, syropem klonowym i akcentami dębowej beczki. Finisz jest delikatnie pikantny i wyrazisty. Ziarna wykorzystane do produkcji whiskey pochodzą jedynie od lokalnych rolników, którzy uprawiali je dbając o środowisko naturalne.

10°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
tak leżakowanie
Koval Distillery producent

Charakterystyka Koval Four Grain Whiskey

Rześko smak
Owoce z beczką aromat
Świeże gładkość
Krągłe budowa

Oceny użytkowników o: Koval Four Grain Whiskey

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.