Koniak God by Godet Cask Super-Strength z kieliszkami 0.38 l 603371

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Koniak God by Godet Cask Super-Strength z kieliszkami 0.38 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Koniak God by Godet Cask Super-Strength z kieliszkami 0.38 l 603371

Francja, Cognac
0.38 L korek
Koniak Kategoria
299.99 zł

podstawowa

1 sprzedanych butelek
9.00 średnia ocen: 1 głosów

Opis Koniak God by Godet Cask Super-Strength z kieliszkami

God by Godet Cask Super-Strength to nowa jakość i wyjątkowy produkt od doskonałego, uznanego na całym świecie producenta Godet Cognac. Cognac jest wyjątkowy, znakomity, elegancki i luksusowy. Super-Strength odnosi się do zawartości alkoholu, która jest niemała - aż 71,4%. Od początku destylacji koniak był tylko w 1 beczce, nie widział światła dziennego, nie był przelewany do innych beczek, nie był rozcieńczany. Przed butelkowaniem nie był mieszany, nie dodano do niego także ani cukru, ani karmelu. Cechuje go niezwykła i niespotykana czystość i surowość. W barwie jest ciemnozłoty, z bursztynowymi refleksami. Bukiet ujmuje miękkością oraz złożonością zapachów. Wyczuwalne są nuty świeżego pieczywa, kwiatów róży, wanilii i gałki muszkatołowej. Na podniebieniu koniak jest bardzo mocny, z długim i trwałym posmakiem liczi i siana. Degustując God by Godet warto delikatnie ocieplić kieliszek w rękach oraz dodać odrobinę wody dla uwydatnienia innych aromatów.

10°C TEMP. PODANIA
tak leżakowanie
Godet producent

Charakterystyka Koniak God by Godet Cask Super-Strength z kieliszkami

Brzytwa smak
Beczka aromat
Gładkie gładkość
Ciężkie budowa

Oceny użytkowników o: Koniak God by Godet Cask Super-Strength z kieliszkami

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.