Koniak Frapin V.S.O.P. 0.70 l 603241

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Koniak Frapin V.S.O.P. 0.70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Koniak Frapin V.S.O.P. 0.70 l 603241

Francja, Grande Champagne
0.70 L korek
Koniak Kategoria
319.99 zł

podstawowa

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 299.99 zł
dostępność: Wysoka
76 sprzedanych butelek
9.33 średnia ocen: 3 głosów

Opis Koniak Frapin V.S.O.P.

Frapin VSOP Grande Champagne to koniak stworzony wyłącznie z najlepszych eaux-de-vie z najlepszego regionu Grande Champagne. W barwie jest piękny, złoto-bursztynowy. W nosie zachwyca złożonością i bogactwem, będąc jednocześnie pięknie zbalansowanym i harmonijnym trunkiem. Na podniebieniu jest rozgrzewający, z posmakiem pieczonego jabłka, melona, wanilii. Koniak ten jest bardzo elegancki, okrągły i dobrze wyważony. Piękna karafka, w której jest podawany, jest reprodukcją butelki z XVI wieku. Jego doskonała jakość została doceniona na World Spirit Competition w San Francisco oraz na targach Prodexpo Wine w Moskwie złotymi medalami.

8°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
tak leżakowanie
Frapin Cognac producent

Charakterystyka Koniak Frapin V.S.O.P.

Delikatnie smak
Minerały i owoce aromat
Gładkie gładkość
Dobrze zbudowane budowa

Oceny użytkowników o: Koniak Frapin V.S.O.P.

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
9ocena
18.11.2021

Prawdziwa symfonia smaków w butelce pochodzącej z jednego z najbardziej prestiżowych regionów produkujących destylaty. Na podniebieniu szarlotka z akcentami skórki pomarańczy i melona, a na finiszu wyraziste przyprawy. Długie i nadzwyczaj przyjemne. "Kominkowy" alkohol skrojony wprost na nadchodzące chłodne dni.