Koniak Cognac Godet 'Excellence' XO 0.70 l 601467

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Koniak Cognac Godet 'Excellence' XO 0.70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Koniak Cognac Godet 'Excellence' XO 0.70 l 601467

Francja, Grande Champagne
0.70 L zakrętka
Koniak Kategoria
349.00 zł

podstawowa

8 sprzedanych butelek
10.00 średnia ocen: 1 głosów
2 nagrody winiarskie

Opis Koniak Cognac Godet 'Excellence' XO

Wielokrotnie nagradzany, francuski koniak, który otrzymał między innymi złoty medal w International Wine & Spirit Competition. Koniaki wykorzystywane do XO Excellence są produkowane z winogron uprawianych na obszarze Petite Champagne, Borderies i Grande Champagne. Dojrzewając przez 25 lat w dębowych beczkach stał się najlepszym w swojej klasie koniakiem. "Excellence" zabierze w świat krągłości, harmonii i zbalansowania. W smaku wyczujemy białe kwiaty, dojrzałe wiśnie i melony z akcentami orzechów włoskich, suszonych owoców i przypraw. Koniak Godet - elegancja i finezja w najlepszym wydaniu.

24 leżakowanie
Godet producent

Oceny użytkowników o: Koniak Cognac Godet 'Excellence' XO

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.