Kamiki Sakura Japanese Wood Whisky 0.50 l 604502

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Kamiki Sakura Japanese Wood Whisky 0.50 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Kamiki Sakura Japanese Wood Whisky 0.50 l 604502

Japonia, Kansai
0.50 L korek
Whisky Kategoria
349.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
22 sprzedanych butelek
9.67 średnia ocen: 6 głosów

Opis Kamiki Sakura Japanese Wood Whisky

Japońska whisky ciesząca się niezwykłą renomą ze względu na innowacyjne i podejście do produkcji swojego destylatu. Leżakowany jest on bowiem w beczkach z drewna Sakura, zakorzenionego w japońskiej kulturze. Skutkuje to niezwykłymi aromatami, wśród których znajdziemy nuty bananów, kandyzowanych kasztanów, czy akcenty sosnowe. Na palecie pojawiają się również aromaty drzewa sandałowego i egzotycznych przypraw. Finisz przynosi na myśl wiśnie w akompaniamencie kwiatowego podłoża. Doskonała whisky dla entuzjastów wyjątkowych trunków od producentów o nowatorskim, innowacyjnym podejściu do dojrzewania destylatów.

Kamiki Whisky producent

Charakterystyka Kamiki Sakura Japanese Wood Whisky

Rześko smak
Owoce z beczką aromat
Gładkie gładkość
Dobrze zbudowane budowa

Oceny użytkowników o: Kamiki Sakura Japanese Wood Whisky

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
9ocena
11.05.2022

Z tą whisky można siedzieć przez parę godzin i odkrywać cały czas coś nowego, dużo cedru, lekkiej ziemistości, jest też wiśnia, może nawet wiśnia w czekoladzie, banany, dym. Naprawdę dużo się dzieje, przy tym whisky jest bardzo łagodna, ma długi finisz, jest też sporo przypraw korzennych i pieprz. Warto spróbować.