Kamiki Sakura Japanese Wood Whisky 0.50 l 604502

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Kamiki Sakura Japanese Wood Whisky 0.50 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Kamiki Sakura Japanese Wood Whisky 0.50 l 604502

Japonia, Kansai
0.50 L korek
Whisky Kategoria
349.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
28 sprzedanych butelek
9.67 średnia ocen: 6 głosów

Opis Kamiki Sakura Japanese Wood Whisky

Japońska whisky ciesząca się niezwykłą renomą ze względu na innowacyjne i podejście do produkcji swojego destylatu. Leżakowany jest on bowiem w beczkach z drewna Sakura, zakorzenionego w japońskiej kulturze. Skutkuje to niezwykłymi aromatami, wśród których znajdziemy nuty bananów, kandyzowanych kasztanów, czy akcenty sosnowe. Na palecie pojawiają się również aromaty drzewa sandałowego i egzotycznych przypraw. Finisz przynosi na myśl wiśnie w akompaniamencie kwiatowego podłoża. Doskonała whisky dla entuzjastów wyjątkowych trunków od producentów o nowatorskim, innowacyjnym podejściu do dojrzewania destylatów.

Kamiki Whisky producent

Charakterystyka Kamiki Sakura Japanese Wood Whisky

Rześko smak
Owoce z beczką aromat
Gładkie gładkość
Dobrze zbudowane budowa

Oceny użytkowników o: Kamiki Sakura Japanese Wood Whisky

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
9ocena
11.05.2022

Z tą whisky można siedzieć przez parę godzin i odkrywać cały czas coś nowego, dużo cedru, lekkiej ziemistości, jest też wiśnia, może nawet wiśnia w czekoladzie, banany, dym. Naprawdę dużo się dzieje, przy tym whisky jest bardzo łagodna, ma długi finisz, jest też sporo przypraw korzennych i pieprz. Warto spróbować.