Jimsher Whisky Saperavi Cask 0.70 l 603252

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Jimsher Whisky Saperavi Cask 0.70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Jimsher Whisky Saperavi Cask 0.70 l 603252

Gruzja, Tbilisi
0.70 L korek
Whisky Kategoria
109.99 zł

podstawowa

58 sprzedanych butelek
6.00 średnia ocen: 1 głosów

Opis Jimsher Whisky Saperavi Cask

Jimsher Whisky Saperavi Cask to gruzińska whisky typu blended, która dojrzewała w beczkach po czerwonym winie szczepu Saperavi. Doskonałość szkockich whisky łączy się tutaj z wielowiekową tradycją produkcji alkoholu w Gruzji. W nosie whisky jest lekka i owocowa, z wyczuwalnymi akcentami wiśni, kwiatów, jabłek i przypraw korzennych. Degustacja przywołuje na myśl smaki owoców - głównie brzoskwiń oraz rodzynki. Finisz jest przyjemny i długi, subtelnie ostry, z posmakiem beczki. Jimsher doceniany jest na międzynarodowych konkursach i zdobył między innymi srebrny medal na World Whisky Masters w Londynie.

18°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
tak leżakowanie
LTD KARTVELI producent

Charakterystyka Jimsher Whisky Saperavi Cask

Delikatnie smak
Owoce i minerały aromat
Świeże gładkość
Krągłe budowa

Oceny użytkowników o: Jimsher Whisky Saperavi Cask

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.