Jimsher Whisky Brandy Cask 0.70 l 603251

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Jimsher Whisky Brandy Cask 0.70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Jimsher Whisky Brandy Cask 0.70 l 603251

Gruzja, Tbilisi
0.70 L korek
Whisky Kategoria
99.99 zł

podstawowa

38 sprzedanych butelek
8.00 średnia ocen: 1 głosów

Opis Jimsher Whisky Brandy Cask

Jimsher Whisky Brandy Cask to połączenie szkockiej tradycji produkcji whisky wraz z doskonałym ziarnem pochodzącym z Gruzji. Ta blended whisky dojrzewała w beczkach po gruzińskiej brandy, dzięki czemu posiada wyjątkowy profil aromatyczny i smakowy. W nosie urzeka bukiet pełen słodkiej wanilii, suszonych owoców, brzoskwiń i rodzynek. Degustacja pokazuje moc i doskonałość tej gruzińskiej whisky i zachwyca smakami pieczonych jabłek, orzechów i miodu. Producent, którego historia na rynku jest względnie krótka, zdobył już srebrne medale na konkursie World Whisky Masters w Londynie.

18°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
tak leżakowanie
LTD KARTVELI producent

Charakterystyka Jimsher Whisky Brandy Cask

Delikatnie smak
Owoce i minerały aromat
Gotowe gładkość
Krągłe budowa

Oceny użytkowników o: Jimsher Whisky Brandy Cask

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.