Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wódka smakowa J.A. Baczewski Wiśniówka 0.50 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.
podstawowa
Wiśniówka, jakiej już się nie spotyka na rynku. Mocno rześki i owocowy aromat, dość spora wytrawność na języku, która na finiszu przeradza się w czekoladowo-wiśniową słodycz. Idealnie sprawdzi się na zakończenie posiłku, jako rozgrzewający dodatek do herbaty czy też jako chłodniejszy aperitif.
Jeśli ktoś szuka idealnej nalewki na wesela na pewno zachwyci spore grono gości. Nie za słodka i przyjemna.
Jeśli ktoś szuka idealnej nalewki na wesela na pewno zachwyci spore grono gości. Nie za słodka i przyjemna.
Twoje konto na Winezja.pl jest już połączone z innym numerem karty w programie Kocham Wino. Chcesz zaktualizować dane swojej karty? Napisz do nas: winezja@vino-klub.cz
OkCiasteczka są jak dobre wino - sprawiają przyjemność. Ta strona musi korzystać z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.