J.A. Baczewski Whisky 0.70 l 603778

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii J.A. Baczewski Whisky 0.70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

J.A. Baczewski Whisky 0.70 l 603778

Austria
0.70 L zakrętka
Whisky Kategoria
96.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
2168 sprzedanych butelek
7.67 średnia ocen: 6 głosów
75 ocena sommeliera

Opis J.A. Baczewski Whisky

Nowa odsłona wyjątkowej whisky J.A. Baczewski. W swej nowej odsłonie Whisky Baczewski zyskała pazur. Nowa elegancka karafka kształtem nawiązująca do tej przedwojennej. Od poprzedniego wydania różni ją wyższa zawartość alkoholu 43%. Mimo tego whisky zachowała swoje łagodne oblicze. Mówi się o niej „tak mocna i tak łagodna”. To propozycja dla osób, które są już smakowo w świecie whisky, ale poszukują nowości, interesują się historią whisky, jej pochodzeniem, tradycją, różnorodnością. Wyprodukowana według oryginalnej, przedwojennej receptury, skrzętnie zakodowanej i przechowywanej w rodzinie Baczewskich przez długie lata, teraz podbija świat na nowo. Whisky Baczewski powstaje w wyniku kupażowania różnych rodzajów whisky ze słodu jęczmiennego oraz ziaren innych zbóż. Whisky ma intensywniejszy, głęboki, miedziany kolor, w nosie pierwsze skrzypce grają aromaty orzechowo-zbożowe z lekką ziołową nutą, po chwili pojawiają się przyjemne lekko słodkawe, karmelowe nuty. W smaku bardziej wytrawna niż słodka, oleista i pikantna z długim, intensywnym finiszem.

15°C TEMP. PODANIA
Altvater Gessler producent

Charakterystyka J.A. Baczewski Whisky

Rześko smak
Owoce i minerały aromat
Łodyga gładkość
Lekkie budowa

opinia sommeliera

Jeśli szukasz uniwersalnego dobrze wycenionego trunku który podany w towarzystwie powinien znaleśc uznanie zarówno wśród fanów mieszania whisky z ulubionym mixerem jak i tych przyzwyczajonych do popijania jej z lodem to J.A. Baczewski Whisky jest wyborem dla Ciebie:) Ciemny, ciepły kolor bursztynu i intensywny smak wanili dębiny i pieprzu w odrobinę burbonowym stylu to koniecznie sięgnij po J.A. Baczewski Whisky


Oceny użytkowników o: J.A. Baczewski Whisky

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
8ocena
03.01.2023
Opinia zweryfikowana

Z opinii obdarowanego wynika bardzo dobra ocena.

9ocena
31.03.2022
Opinia zweryfikowana

Ciekawa propozycja w alternatywie dla droższej półki whiskey typu single malt. Dobra z kostka lodu jak i bez. Lekko drewniane nuty zapachowe

4ocena
11.05.2021

kiepska

7ocena
02.05.2021
Opinia zweryfikowana

Dobrze wyważona whisky, alkohol nie dominuje, uwydatnia się na finiszu.