J.A. Baczewski Single Malt Whisky 0.70 l 604749

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii J.A. Baczewski Single Malt Whisky 0.70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

J.A. Baczewski Single Malt Whisky 0.70 l 604749

Austria
0.70 L zakrętka
Whisky Kategoria
299.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
44 sprzedanych butelek
8.00 średnia ocen: 1 głosów

Opis J.A. Baczewski Single Malt Whisky

Wyjątkowa ośmioletnia whisky Single Malt dojrzewająca w dębowych beczkach po winie, w interpretacji cenionego producenta J.A. Baczewski. To limitowana edycja, której wyprodukowano jedynie nieco ponad 10 tysięcy butelek.

Kompleksowy bukiet aromatów tej whisky zawiera w sobie nuty wanilii, wiśnii w czekoladzie, czerwonego wina, z odrobiną pestek wiśni, mlecznej czekolady, marcepanu i kandyzowanej skórki pomarańczy. W ustach odrobina imbiru z chilli i laską wanilii w akompaniamencie śliwki wędzonej w ciemnej czekoladzie. Słodki i łagodny finisz z nutą gorzkiej czekolady, tytoniu, imbiru i zielonego pieprzu doskonale uzupełnia styl destylatu.

To wyjątkowa whisky o niezwykle ciekawym profilu i ograniczonej dostępności, co sprawia iż jest to idealny wybór zarówno dla odkrywców nowych smaków, jak i dla osób kolekcjonujących destylaty w swojej piwniczce.

15°C TEMP. PODANIA
96 leżakowanie
Altvater Gessler producent

Charakterystyka J.A. Baczewski Single Malt Whisky

Delikatnie smak
Owoce z beczką aromat
Gotowe gładkość
Dobrze zbudowane budowa

Oceny użytkowników o: J.A. Baczewski Single Malt Whisky

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.