Wódka smakowa J.A. Baczewski Morelówka 0.50 l 601521

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wódka smakowa J.A. Baczewski Morelówka 0.50 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wódka smakowa J.A. Baczewski Morelówka 0.50 l 601521

Austria
0.50 L zakrętka
Wódka smakowa Kategoria
54.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
630 sprzedanych butelek
9.67 średnia ocen: 3 głosów
75 ocena sommeliera

Opis J.A. Baczewski Morelówka

Znakomita nalewka morelowa od doskonałego producenta wódek - J.A. Baczewski. W nosie i na podniebieniu mocno wyczuwalne owoce, idealnie przywołuje na myśl zarówno miąższ, jak i skórkę. Morelówka doskonale słodka, charakteryzująca się dobrą mocą i strukturą. Morelówka świetnie się sprawdzi jako dodatek do lodów i deserów.

6°C TEMP. PODANIA
Altvater Gessler producent

Charakterystyka J.A. Baczewski Morelówka

Milutko smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Lekkie budowa

opinia sommeliera

Czy zdarza wam się sącząc ulubiony trunek przywoływać w pamięci zdarzenia, którym on towarzyszył? Ja mam tak z Morelówką J.A. Baczewski - degustowana latem w najlepszym towarzystwie i obowiązkowo z szerokiego szkła typu old fashioned z dodatkiem kilku kostek lodu :)...aromat moreli wprost wylewa się z butelki, a dobrze zbalansowany alkohol uzyskany z najlepszego spirytusu ziemniaczanego zachęca do konsumpcji, oferując zrównoważoną nutę słodyczy przełamaną pochodzącą od pestki lekką goryczką.


Oceny użytkowników o: J.A. Baczewski Morelówka

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
10ocena
08.03.2023
Opinia zweryfikowana

Jakiś czas temu pierwszy raz zamoczyłem usta w tym zacnym trunku, w restauracji. Wynalazłem ten serwis bo on właśnie sprzedaje te pyszności. O ile o wódeczce możemy mówić dobra, to ta jest WSPANIAŁA !!!