Whisky Isle Of Raasay Single Malt Whisky 0.70 l 604902

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Whisky Isle Of Raasay Single Malt Whisky 0.70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Whisky Isle Of Raasay Single Malt Whisky 0.70 l 604902

Szkocja
0.70 L zakrętka
Whisky Kategoria
274.99 zł

podstawowa

18 sprzedanych butelek
9.00 średnia ocen: 1 głosów

Opis Isle Of Raasay Single Malt Whisky

Wyjątkowa whisky klasy Single Malt pochodząca z wyspy Raasay. Whisky ta powstała mieszanki torfowego oraz nietorfowego słodu, a swego charakteru nabierała w beczkach po bourbonie, a później finiszowała w bordoskich beczkach po winie z tego regionu.

Isle Of Raasay Single Malt Whisky może pochwalić się przyjemną owocowością z akcentami dymnymi oraz torfowymi. W bukiecie aromatów przejawiają się także przyprawy, czarny pieprz i akcent przypomionający bryzę morską. Wśród wyczuwalnych owoców znalazły się nuty czarnej porzeczki, jeżyn i malin, a na końcu pojawia się także wanilia i lukrecja.

R&B Distillers producent

Oceny użytkowników o: Isle Of Raasay Single Malt Whisky

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.