Whisky Hibiki Japanese Harmony Master's Select 0.70 l 602638

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Whisky Hibiki Japanese Harmony Master's Select 0.70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Whisky Hibiki Japanese Harmony Master's Select 0.70 l 602638

Japonia, Japonia
0.70 L korek
Whisky Kategoria
409.00 zł

podstawowa

2 sprzedanych butelek
10.00 średnia ocen: 1 głosów

Opis Hibiki Japanese Harmony Master's Select

Hibiki Japanese Harmony uznawana jest za światowej klasy whisky typu blended. Wyprodukowana jest z co najmniej 10 destylatów z trzech doskonałych destylarni oraz dojrzewa w 5 rodzajach beczek - np. po sherry czy w amerykańskich białych dębowych. W nosie wyczuwalne są nuty liczi, róży, suszonych owoców, miodu i drzewa sandałowego. Na podniebieniu whisky jest jedwabna, aksamitna, gładka, by po chwili pokazać swoją moc i zaskoczyć akcentami przypraw, owoców, białego pieprzu i słodyczą miodu oraz białej czekolady. Finisz delikatnie słodki, z akcentami dębu, przyjemnie długi i owocowy. Niezwykle eleganckie karafki tworzą całość z tą jakościową i wyjątkową whisky.

14°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
tak leżakowanie
Suntory Whisky producent

Oceny użytkowników o: Hibiki Japanese Harmony Master's Select

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.