Hakushu Distiller's Reserve Japanese Whisky 0.70 l 602637

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Hakushu Distiller's Reserve Japanese Whisky 0.70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Hakushu Distiller's Reserve Japanese Whisky 0.70 l 602637

Japonia, Japonia
0.70 L korek
Whisky Kategoria
349.00 zł

podstawowa

3 sprzedanych butelek
6.50 średnia ocen: 1 głosów

Opis Hakushu Distiller's Reserve Japanese Whisky

Hakushu Distiller's Reserve to limitowana wersja japońskiej whisky z wyjątkowej destylarni Hakushu. Jej historia związana jest z wyjątkową dbałością i chęcią podtrzymania więzi oraz harmonii z przyrodą. Ulokowana jest u podnóża gór Kaikomagatake. Niektóre destylaty filtrowane są przez zwęglone drewno bambusowe. Whisky leżakuje w dębowych amerykańskich beczkach. Wyczuwalne są w niej delikatne nuty torfu, odrobina dymnych akcentów i świeżych liści. Ta single malt whisky prezentuje nuty melona, ogórków, mięty i tymianku. Whisky jest kupażem destylatów z różnych lat, destylowana w tradycyjny sposób, zachwyca swoim orzeźwieniem i odświeżeniem.

Gotowe do picia wiek
tak leżakowanie
Suntory Whisky producent

Oceny użytkowników o: Hakushu Distiller's Reserve Japanese Whisky

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.