Glenmorangie The Lasanta Scotch Whisky 12 Years Old 0.70 l 601409

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Glenmorangie The Lasanta Scotch Whisky 12 Years Old 0.70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Glenmorangie The Lasanta Scotch Whisky 12 Years Old 0.70 l 601409

Wielka Brytania, Highlands
0.70 L zakrętka
Whisky Kategoria
309.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
32 sprzedanych butelek
9.50 średnia ocen: 2 głosów
3 nagrody winiarskie

Opis Glenmorangie The Lasanta Scotch Whisky 12 Years Old

Lasanta z języka hiszpańskiego oznacza "ciepło i namiętność". Nazwa nawiązuje do dwuletniego okresu dojrzewania w hiszpańskich beczkach po sherry z regionu Jerez, która to nadała tej whisky elegancji oraz niezwykle słodkiego, ponętnego aromatu i głębokiego smaku. Wcześniejsze 10 lat whisky leżakowała w beczkach amerykańskich po bourbonie. Charakteryzuje się ciepłym, rdzawym kolorem. W nosie czuć mieszankę przypraw przełamaną słodyczą czekolady, rodzynek i karmelu. Smak niezwykle złożony - orzechy włoskie i toffi współgrają z mocą przypraw. Jest to niezwykle ciepła, harmonijna i zgrana whisky z akcentami sherry oraz długim, satysfakcjonującym finiszem. Glenmorangi Lasanta otrzymała brązowy medal w 2013 roku w konkursie IWSC oraz podwójne złoto w World Spirits Competitions.

16°C TEMP. PODANIA
Dojrzałe wiek
tak leżakowanie
Glenmorangie producent

Charakterystyka Glenmorangie The Lasanta Scotch Whisky 12 Years Old

Rześko smak
Owoce z beczką aromat
Gotowe gładkość
Średnie budowa

Oceny użytkowników o: Glenmorangie The Lasanta Scotch Whisky 12 Years Old

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.