Whisky Glencadam 18YO 0.70 l 603525

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Whisky Glencadam 18YO 0.70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Whisky Glencadam 18YO 0.70 l 603525

Wielka Brytania, Highlands
0.70 L korek
Whisky Kategoria
699.99 zł

podstawowa

0 sprzedanych butelek
8.00 średnia ocen: 1 głosów

Opis Glencadam 18YO

Glencadam 18YO to przepiękna, elegancka whisky z portfolia Glencadam, która podobnie jak inne, nie została poddana filtracji oraz dodatkowemu barwieniu. Gwarantuje to intensywność smaków i aromatów oraz wyjątkowo bogaty profil whisky. Barwa whisky przypomina kolor dojrzałego jęczmienia. W nosie zaskakują akcenty ananasa ora bananów przeplatane delikatnymi przyprawami. Długie dojrzewanie w beczkach można rozpoznać po pojawiających się, subtelnych nutach cygar i tytoniu oraz białej papryki. Na podniebieniu whisky jest kwiatowo-owocowa, pełna elegancji i wyrafinowania, z odrobiną pikanterii gałki muszkatołowej i subtelną słodyczą. Finisz jest odważny, intensywny, z wyczuwalną pieprznością.

18°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
min. 18 lat leżakowanie
Glencadam Distillery producent

Charakterystyka Glencadam 18YO

Delikatnie smak
Minerały i owoce aromat
Gładkie gładkość
Dobrze zbudowane budowa

Oceny użytkowników o: Glencadam 18YO

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.