Wódka Belvedere Heritage 176 0.70 l 604909

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wódka Belvedere Heritage 176 0.70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wódka Belvedere Heritage 176 0.70 l 604909

Polska
0.70 L zakrętka
Wódka Kategoria
234.99 zł

podstawowa

0 sprzedanych butelek
9.00 średnia ocen: 2 głosów

Opis Belvedere Heritage 176

Niecodzienna wódka mieszana ze spirytusem ze słodowanego żyta, o charakterze pełnym głębi i elegancji. Jej nazwa odnosi się do procesu twórczego, którego efektem jest zamknięty w butelce smak. Trzyetapowy proces słodowania nawiązuje do tradycji, skąd w nazwie pojawia się „Heritage”. Liczba „176” nawiązuje do temperatury (podawanej w jednostce Fahrenheita), jaka osiągana jest w procesie produkcji.

Charakter tej wódki ujawnia w aromacie nuty pieczonego chleba żytniego z akcentami masła, karmelu i ziół. Aksamitna tekstura na podniebieniu z kolei wzbogaca degustację o akcenty orzechów i miodu. Finisz długi i przyjemny – pełen przypraw i słodkich refleksów.

Polmos Żyrardów producent

Charakterystyka Belvedere Heritage 176

Brzytwa smak
Owoce aromat
Gładkie gładkość
Dobrze zbudowane budowa

Oceny użytkowników o: Belvedere Heritage 176

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
10ocena
(Doradca Klienta) 18.05.2022

Belvedere to marka sama w sobie. Sprawdzi się podczas wyjątkowych okazji, kiedy będziemy chcieli zaskoczyć gości dobrą, jakościową wódką.