Antiquary Blended Scotch Whisky 0.70 l 602481

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Antiquary Blended Scotch Whisky 0.70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Antiquary Blended Scotch Whisky 0.70 l 602481

Szkocja, Speyside
0.70 L zakrętka
Whisky Kategoria
99.99 zł

podstawowa

151 sprzedanych butelek
9.00 średnia ocen: 3 głosów
80 ocena sommeliera
1 nagrody winiarskie

Opis Antiquary Blended Scotch Whisky

Szkocka Whisky mieszana z 30 różnych destylatów słodowych i zbożowych, znaczną część stanowią destylaty z cenionej gorzelni Tomatin. Składowe tej whisky dojrzewały w dębowych beczkach przez 5 lat, następnie po zmieszaniu całość ponownie trafiła do beczek z dębu na kolejne 6 miesięcy dzięki czemu jest ona gładka i delikatna. Dominują nuty wanilii, pomarańczy i cytryny z delikatnym dymem w tle.

16°C TEMP. PODANIA
5 lat leżakowanie
TOMATIN producent

Charakterystyka Antiquary Blended Scotch Whisky

Rześko smak
Owoce i minerały aromat
Świeże gładkość
Krągłe budowa

opinia sommeliera

W tej szkockiej whisky mieszanej leżakowanej w beczkach po bourbonie odnajdziesz zapach wanilii, pomarańczy, cytryny, z lekkim dymnym tłem. W smaku suszone owoce, marmolada i miód. W ustach świeża. Wysoką jakość użytych do produkcji destylatów podkreśla unikatowa butelka przypominająca oszlifowany kryształ, po którą chętnie sięgam szukając uzupełnienia mojego ulubionego koktajlu whisky sour.


Oceny użytkowników o: Antiquary Blended Scotch Whisky

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
9ocena
09.02.2023
Opinia zweryfikowana

Bardzo przyjemna whisky, delikatna i aromatyczna, świetnie smakuje z lodem. Ładne opakowanie i ciekawa butelka idealna na budżetowy i smaczny prezent :) Cena zachęca do degustacji. Polecam :)

9ocena
26.05.2020
Opinia zweryfikowana

Znakomita whisky, lekka i bardzo gładka w smaku. Dymne nuty idealnie wyważone, w żaden sposób nie dominują smaku trunku. Bardzo dobrze smakuje zarówno w temperaturze pokojowej jak i z lodem.