PROMOCJA CZAS START!

PROMOCJA CZAS START!

30% NA WSZYSTKIE WINA
KOD:SWR3
Kupon nie łączy się z innymi promocjami na stronie, w tym nie obowiązuje przy zakupie alkoholi mocnych. Ważny 26.05.2019

SPRAWDŹ
ZESTAWY -40%

ZESTAWY -40%

MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU TYLKO JEDNEGO ZESTAWU

Zestawy są składową oferty specjalnej: Rabat na start. Zakup zestawu blokuje możliwość skorzystania z kuponu -20% na wina.

SPRAWDŹ ZESTAWY
WIOSENNE WEEKENDY

WIOSENNE WEEKENDY

Z WINEM DO 30% TANIEJ

Promocja obowiązuje przy zakupie min. 2 butelek z oferty MultiWine.
Ważna do 11.06.2019

SPRAWDŹ
BESTSELLERY NA WESELE

BESTSELLERY NA WESELE

PROPOZYCJE WINEZJI NA SPECJALNĄ OKAZJĘ

Wina od 25,99 zł

SPRAWDŹ
WINEZJA POLECA

WINEZJA POLECA

IDEALNY POMYSŁ NA PREZENT

Zestawy od 88,98 zł

SPRAWDŹ
KONTAKT

KONTAKT

POROZMAWIAJMY O WINACH

Potrzebujesz pomocy w wyborze wina lub złożeniu zamówienia.
Skontaktuj się z jednym z naszych doradców.

NAPISZ LUB ZADZWOŃ

Wielokrotnie nagradzany warszawski sklep z winem, stworzony specjalnie dla wszystkich miłośników tego trunku – niezależnie od poziomu ich wiedzy i doświadczenia. Staramy się zrobić wszystko, by Twoje zakupy były udane i wygodne. Lista kilkuset win z całego świata, wzbogacona o rzetelne opisy i szczegółowe zdjęcia każdej butelki, liczne rabaty, doradztwo naszych pracowników podczas zakupów oraz każde wino ocenione prze Mistrza Polski Sommelierów sprawiają, że zadowolenie Klientów Winezja.pl jest ogromne.

Wisienką na torcie są pomocne narzędzia, dzięki którym dopasujesz wino do posiłku i okazji. Jeśli jesteś sympatykiem szczepów Cabernet Sauvignon, Merlot, Chardonnay, czy Tempranillo lub uwielbiasz wina z Włoch, Francji, czy Chile, jesteśmy przekonani, że wśród naszego asortymentu znajdziesz wino, którego szukasz – i to w dobrej cenie.