Logowanie / Rejestracja
Na prezent/opakowania

Znajdź swoje wino

Szukanie zaawansowane

Winezja.pl to więcej niż Sklep z Winem

Wielokrotnie nagradzany sklep z winem, stworzony specjalnie dla wszystkich miłośników tego trunku – niezależnie od poziomu ich wiedzy i doświadczenia.

Staramy się zrobić wszystko, by Twoje zakupy były udane i wygodne. Lista kilkuset win z całego świata, wzbogacona o rzetelne opisy i szczegółowe zdjęcia każdej butelki, liczne rabaty, doradztwo naszych pracowników podczas zakupów oraz każde wino ocenione prze Mistrza Polski Sommelierów sprawiają, że zadowolenie Klientów Winezja.pl jest ogromne. Wisienką na torcie są pomocne narzędzia, dzięki którym dopasujesz wino do posiłku i okazji.

Jeśli jesteś sympatykiem szczepów Cabernet Sauvignon, Merlot, Chardonnay, czy Tempranillo lub uwielbiasz wina z Włoch, Francji, czy Chile, jesteśmy przekonani, że wśród naszego asortymentu znajdziesz wino, którego szukasz – i to w dobrej cenie.

Klienci Winezja.pl o naszych winach

Pares Balta Blanc de Pacs Penedes D.O.

Pares Balta Blanc de Pacs Penedes D.O.

39 99
36 00

Butelka była otwarta, pierwszy kieliszek nie zrobił piorunującego wrażenia, ale zanim się obejrzałam, zostało wypite przez gości z zachwytami. Znaczy, że dobre, a jak na taką cenę… Grażyna Wolszczak

Zdjęcie klienta
Castellani Chianti D.O.C.G.

Castellani Chianti D.O.C.G.

34 99
31 50

Ludzie, nie narzekajcie! Prawdziwe chianti za taką cenę? Dla mnie - pełna satysfakcja. Na mocną ósemkę.

Zdjęcie klienta

wybierz właściwe wino : /

smak

aromat

gładkość

budowa