Wino Ella Valley Cabernet Sauvignon Judean Hills 601194

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Ella Valley Cabernet Sauvignon Judean Hills w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Ella Valley Cabernet Sauvignon Judean Hills 601194

Czerwone, Wytrawne 0.75 L korek
Spokojne Kategoria
129.00 zł

podstawowa

232 sprzedanych butelek
9.00 średnia ocen: 2 głosów
92 ocena sommeliera

Opis Ella Valley Cabernet Sauvignon Judean Hills

Wyśmienite izraelskie wino, w którym wyczujemy intensywne czerwone owoce oraz delikatne przyprawy z dębową nutą. Przede wszystkim jednak jego uniwersalność i łatwość w odbiorze sprawiają, że to czerwone wino jest tak chętnie wybierane przez konsumentów na całym świecie. Idealny towarzysz na każdą imprezę i okazję.

18°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
12 leżakowanie
Ella Valley producent

Charakterystyka Ella Valley Cabernet Sauvignon Judean Hills

Rześko smak
Minerały i owoce aromat
Gotowe gładkość
Dobrze zbudowane budowa

opinia sommeliera

Jeżeli szukacie w Cabernet Sauvignon jego typowości, a jesteście zwolennikami cieplejszych stref na planecie Ziemia, to tu jest koniec poszukiwań. Wszystko, co ma być - jest. Czarne owoce - porzeczki, wiśnie i czereśnie, odrobina papryki i ziół, solidne, zaokrąglone słońcem taniny, oraz rozsądnie ujarzmiona krzepa.


Oceny użytkowników o: Ella Valley Cabernet Sauvignon Judean Hills

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
10ocena
09.09.2018
Opinia zweryfikowana

Dobrze zbudowane, fajny purpurowy kolor i fajny waniliowy finisz

8ocena
07.10.2015
Opinia zweryfikowana

Mocne, intensywne, bardziej łodyga niż jedwab, lekko fiołkowe, fajnie zrównoważone, klasyczne, eleganckie, jak dla mnie ciut zbyt duża kwasowość. Ale jest to na pewno solidne, eleganckie wino.