J.A. Baczewski Wódka 0,7 601403

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii J.A. Baczewski Wódka 0,7 w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

J.A. Baczewski Wódka 0,7 601403

Austria
0.70 L zakrętka
Wódka Kategoria
59.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
16049 sprzedanych butelek
6.85 średnia ocen: 10 głosów
80 ocena sommeliera

Opis J.A. Baczewski Wódka 0,7

J.A. Baczewski wódka to wieloletnia tradycją. Swoją historię rozpoczęła pod Lwowem, skąd swoim zasięgiem objęła resztę świata. Wielokrotnie nagradzana wódka J.A. Baczewski, uzyskując uznanie wielu koneserów i wiele medali. Wyjątkowa ze względu na niezwykle nowoczesne techniki destylowania już w roku 1782. Wyjątkowa ze względu na wyselekcjonowane ziemniaki, z których powstaje baza do wódki Baczewski – najwyższej jakości spirytus ziemniaczany.

Niezwykły smak powstaje dzięki trzykrotnemu destylowaniu najwyższej jakości spirytusu ziemniaczanego. Wyjątkowa ze względu na wodę wykorzystywaną do stworzenia tego trunku - pochodzi ona z alpejskich źródeł. Całość tę zamyka wielopokoleniowe doświadczenie podając na nasze stoły wyśmienity trunek.

Wyjątkowa wódka w dwóch pojemnościach - Baczewski 0,5L oraz prezentowana tutaj - Baczewski 0,7L. W serwisie znaleźć można również wódkę J.A. Baczewski Suweren.

6-8°C TEMP. PODANIA
Altvater Gessler producent

Charakterystyka J.A. Baczewski Wódka 0,7

Rześko smak
Owoce aromat
Łodyga gładkość
Lekkie budowa

opinia sommeliera

Najważniejszym składnikiem każdej wódki jest spirytus - Eureka:) jednak spirytus, spirytusowi nie równy - to fakt na który często nie zwracamy uwagi, a ma on decydujące znaczenie w przypadku finalnej jakości produktu który przyjdzie nam konsumować. Spirytus ziemniaczany z którego tworzy się legendarną wódkę J.A. Baczewski już od ponad 200 lat jest produktem ze specjalnie wyselekcjonowanej odmiany ziemniaka, selekcja ta wpływa bezpośrednio na jakość wódki zamkniętej w każdej butelce J.A. Baczewski. Wyraźny intensywny lekko słodki smak nie pozostawia złudzeń co do pochodzenia produktu, nadając wódce gładkośc i oleistość cenioną przez koneserów. Wódka J.A. Baczewski najlepiej smakuje mi odrobine schłodzona ale nie zmrożona, zupełnie jak białe wino, i tak też polecam ją degustować.


Oceny użytkowników o: J.A. Baczewski Wódka 0,7

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
9ocena
28.10.2023
Opinia zweryfikowana

Markowy trunek. delikatny zapach i smak naprawdę doby!

3ocena
05.03.2021

Wódeczka zdecydowanie jedna z gorszych w tej półce cenowej, mogłaby konkurować z krupnikiem i żubrówką, choć ta druga ciut lepsza. Smak jest mało wyrazisty, aczkolwiek ostry i mdły. Jedynym plusem jest to, że smak w gardle nie utrzymuje się długo.

15.01.2021
Opinia zweryfikowana

Jedna z lepszych wódeczek. W stosunku do ceny jedyny dobry wybór na większe imprezy.

1ocena
03.11.2020

Austriacka wodka z polska nazwa. Nie jest zbyt czysta. Nie nadaje sie do picia bezposrednio z kieliszka. Bardzo szkoda takiego brandu dla takiegio slabego produktu.

9ocena
29.06.2020
Opinia zweryfikowana

To po prostu dobra wódka. A w cenie promocyjnej - bardzo dobra. Lubię też jej elegancką butelkę i etykietę.

9ocena
11.07.2019

Bardzo dobra wódka. Standardowa cena nieco wysoka, ale w promocji warto kupić.