Wódka J.A. Baczewski Suweren 0,70 l 603726

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wódka J.A. Baczewski Suweren 0,70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wódka J.A. Baczewski Suweren 0,70 l 603726

Austria
0,70 L korek
Wódka Kategoria
129,99 zł podstawowa
dostępność: Wysoka
939 sprzedanych butelek
9.75 średnia ocen: 4 głosów
95 ocena sommeliera

Opis alkoholu

Wódka SUWEREN to wódka o wyjątkowej recepturze sprzed lat. W okresie międzywojennym wódka ta była produktem znanym na świecie. Dziś wraca na półki. Ma delikatny aromat skórek pomarańczowych. Wytwarzana jest na bazie trzykrotnie destylowanego spirytusu ziemniaczanego. Jest butelkowana ręcznie do ekskluzywnych karafek odwzorowujących te, w których wódka była sprzedawana przed wojną.

6°C TEMP. PODANIA
Altvater Gessler producent

Charakterystyka

Rześko smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Średnie budowa

opinia sommeliera

Francuzi mają swoje doskonałe likiery z gorzkich pomarańczy których bazą bywa cognac jednak Suweren produkowany na bazie najlepszego spirytusu ziemniaczanego nie ustępuje im w żadnym względzie. W mojej opini jest on nieco bardziej wytrawny, co predysponuje go do picia zarówno przed jak i po posiłku. Osobiście uwielbiam pić Suwerena na lodzie z dodatkiem wycisnietych cząstek limonki i odrobiną brązowego cukru, balans między kwasowością, a słodyczą jest w tym wypadku idealny - polecam!


Oceny użytkowników o: J.A. Baczewski Suweren

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
25.04.2022

Delikatna, idealny balans, najlepiej smakuje tylko lekko schłodzona. Odpowiednia zarówno do potraw wytrawnych jak i deserowo. Wg mnie najlepsza obecnie dostępna wódka.

9ocena
09.02.2020

Intensywny i bardzo przyjemny aromat pomarańczy. W smaku dobrze zbalansowana wytrawność i cytrusowy posmak.