Nowość
Wino Winnica Silesian Riesling 2019 604977

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Winnica Silesian Riesling 2019 w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu. Dostępny rocznik 2019.

Wino Winnica Silesian Riesling 2019 604977

Białe, Wytrawne 2019 0.75 L korek
Szczep
Spokojne Kategoria
129.00 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
8 sprzedanych butelek
8.00 średnia ocen: 1 głosów

Opis Winnica Silesian Riesling

Kilka słów o Winnicy Silesian

Winnica Silesian to polska, rodzinna winnica założona w kwietniu 2016 roku w samym sercu Dolnego Śląska. Nazwa winnicy pochodzi od koni rasy śląskiej, które można ujrzeć na etykiecie win tejże winnicy. Etykiety są bardzo personalizowane. Na wszystkich butelkach, możemy ujrzeć niesamowicie ciekawe zdjęcia, przedstawiające członków rodziny założycieli Winnicy Silesian.

Aromaty i smaki w zamknięte w butelce Silesian Riesling

Wino w całości wytwarzane jest ze szczepu Riesling. Parcel z którego pochodzi ta odmiana winorośli, w 100% składa się z łupku granitowego, co ma odzwierciedlenie w butelce, poprzez mineralność wina. Jak na rieslinga przystało, spodziewać się możemy wyższej kwasowości, ale również świeżości wina. Wino jest bardzo aromatyczne z nutami limonki, brzoskwini, moreli, pigwy a także kwiatu lipy. W ustach jest soczyste z orzeźwiającą kwasowością, intensywnymi owocami oraz mineralnym finiszem.

Silesian Riesling w parze z potrawami

Wino Silesian Riesling doskonale sprawdzi się do wyrazistych potraw. Podać możemy go w towarzystwie bigosu z grzybami, golonki oraz wędzonych mięs i wędlin.

8°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
SILESIAN producent

Charakterystyka Winnica Silesian Riesling

Rześko smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Winnica Silesian Riesling

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom