Wino Winiarnia Zamojska Musująca Gruszka 0,75 605097

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Winiarnia Zamojska Musująca Gruszka 0,75 w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Winiarnia Zamojska Musująca Gruszka 0,75 605097

Białe, Wytrawne 0.75 L korek
Musujące Kategoria
29.24 zł promocyjna
38.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
482 sprzedanych butelek
9.00 średnia ocen: 2 głosów

Opis Winiarnia Zamojska Musująca Gruszka 0,75

Polskie wino musujące powstające z gruszek pochodzących z rodzimych sadów. Ich naturalnie niska kwasowość i wyczuwalny, delikatny cukier resztkowy nadają lekkość i bogaty, owocowy bukiet w kieliszku. Zebrane gruszki dojrzewają jeszcze po zerwaniu, tak aby końcowe wino cieszyło się jak najbogatszym bukietem aromatów. Bąbelki w winie nadają dodatkowo orzeźwiającego i świeżego charakteru. Poza doskonałym aromatem i smakiem, wino z gruszek może pochwalić się dużą zawartością potasu, fosforu, żelaza i witaminy A. Winiarnia Zamojska Musująca Gruszka idealny kompan do przekąsek, sałatek, owoców morza i delikatnych deserów.

8°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Winiarnia Zamojska producent

Charakterystyka Winiarnia Zamojska Musująca Gruszka 0,75

Milutko smak
Owoce aromat
Gotowe gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Winiarnia Zamojska Musująca Gruszka 0,75

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.