Wino Sutter Home Cabernet Sauvignon 604697

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Sutter Home Cabernet Sauvignon w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Sutter Home Cabernet Sauvignon 604697

Czerwone, Wytrawne 0.75 L korek
Spokojne Kategoria
33.98 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
133 sprzedanych butelek
6.67 średnia ocen: 9 głosów

Opis Sutter Home Cabernet Sauvignon

Sutter Home to kalifornijskie wino czerwone w wytrawnym stylu, powstające ze szczepu Cabernet Sauvignon. Urzeka aromatami czereśni, czarnej porzeczki, oliwek i mięty, na finiszu zaś przejawiając nuty wanilii i drzewa cedrowego, co zawdzięcza dojrzewaniu w dębowych beczkach. Na podniebieniu wyważona struktura balansuje się z delikatną kwasowością i smukłym finiszem, czyniąc całość satysfakcjonującym i zrównoważonym doświadczeniem.

Sutter Home Cabernet Sauvignon to dobry kompan do przystawek, dań opartych na pastach czy czerwony mięsie, a także idealny towarzysz do pizzy. Niezobowiązujący charakter wina czyni je dobrym wyborem na imprezy i spotkania ze znajomymi.

18°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Sutter Home Winery producent

Charakterystyka Sutter Home Cabernet Sauvignon

Rześko smak
Owoce z beczką aromat
Gotowe gładkość
Krągłe budowa

Oceny użytkowników o: Sutter Home Cabernet Sauvignon

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
3ocena
30.03.2022

Nie posmakowało mi to wino i tylko tylko zostało mi po nim w pamięci. Kolor i zapach też nie zachęcały do ponownego zakupu.

8ocena
20.09.2021

Bardzo przyjemne wino, czereśnie i beczka na pierwszym planie, ciekawe połączenie.Wg mnie najlepiej pić je solo, sprawia wrażenie półwytrawnego, dość słodkie, takie trochę "damskie" polecam dla pań. Świetna cena jak za za takie wino, warto spróbować! :)