Wino Mauro Molino Dimartina Rosso Langhe D.O.C. 0.75 l 601169

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Mauro Molino Dimartina Rosso Langhe D.O.C. 0.75 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Mauro Molino Dimartina Rosso Langhe D.O.C. 0.75 l 601169

Spokojne Kategoria
74.99 zł

podstawowa

222 sprzedanych butelek
8.40 średnia ocen: 5 głosów
86 ocena sommeliera

Opis Mauro Molino Dimartina Rosso Langhe D.O.C.

Dimartina Rosso Langhe jest zaskakującą mieszanką jak na wino z Piemontu, bowiem w jej skład wchodzą typowe dla regionu odmiany Barbera i Nebbiolo, oraz dwa szczepy międzynarodowe - Cabernet Sauvignon i Merlot. Bardzo intrygujący nos z czerwonymi dojrzałymi owocami, złamany akcentem jagód i owoców leśnych. W ustach pełne, intensywne i bogate, ze świetnie zbalansowaną końcówką. To włoskie wino zdobyło 89 punktów u Roberta Parketa Wine Advocate za rocznik 2012.

18°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
0 leżakowanie
Mauro Molino producent

Charakterystyka Mauro Molino Dimartina Rosso Langhe D.O.C.

Rześko smak
Owoce i minerały aromat
Świeże gładkość
Dobrze zbudowane budowa

Oceny użytkowników o: Mauro Molino Dimartina Rosso Langhe D.O.C.

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
8ocena
23.05.2018

No cóż wino poprawne, ale nie bardzo dobre, czegoś mi w nim brakuje, jak na tę półkę cenową, to dużo poniżej oczekiwań, niestety :( Może wpływ na moją ocenę ma fakt, że przy pierwszym podejściu trafiłem na butelkę zepsutego trunku. Oceny dokonuje po reklamacji i wymianie na produkt bez wad, jednak niesmak pewnie gdzieś pozostał :( Za to duży plus dla profesjonalizmu zespołu pracowników Winezji za zdecydowane i szybkie decyzje w procesie reklamacyjnym. Pozdrawiam gorąco profesjonalny i piękny zespół Winezji ;)

02.08.2017

Dobry, klasyczny Włoch. Nic dodać, nic ująć. Polecam.

7ocena
08.01.2017

Wino jest wg mnie ok, ale spodziewałam się czegoś więcej. Próbowałam do spaghetti bolognese i średnio się sprawdził ten duet. Możliwe że z sosem grzybowym by się komponowało lepiej.

8ocena
30.05.2014

Dobre, mocne, treściwe, wytrawne. Polecam!

10ocena

Dobre, bardzo dobre. Absolutnie wysoka półka. Trochę "leśne", trochę o zapachu szlachetnej gleby i smaku dębowej beczki.