Wino Haras De Pirque Hussonet Cabernet Sauvignon Gran Reserva 602117

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Haras De Pirque Hussonet Cabernet Sauvignon Gran Reserva w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Haras De Pirque Hussonet Cabernet Sauvignon Gran Reserva 602117

Czerwone, Wytrawne 0,75 L korek
Spokojne Kategoria
DO Maipo Valley Apelacja
84,99 zł podstawowa
22 sprzedanych butelek
9.50 średnia ocen: 4 głosów
88 ocena sommeliera
1 nagrody winiarskie

opis wina

Haras De Pirque Hussonet Cabernet Sauvignon Gran Reserva to kupaż dwóch szczepów: cabernet sauvignon i syrah. Barwa ciemnofioletowa, w nosie wino jest pełne pikantnych niuansów oraz świeżych, ciemnych owoców. Na podniebieniu to chilijskie, czerwone wino jest żywe, wyraźne, z akcentami rozmarynu, liścia laurowego i mięty. James Suckling napisała o tym winie: klasyczny cabernet z miętą, orzechem włoskim i czarnym charakterem porzeczki. Rdzeniem wina są owoce, wino charakteryzuje się miękkimi taninami, które nadają mu formę. Wino otrzymało 90 punktów w rankingu Wine Advocate

17°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
26 leżakowanie
Marchesi Antinori S.R.L. producent

Oceny użytkowników o: Haras De Pirque Hussonet Cabernet Sauvignon Gran Reserva

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
9,5ocena
25.05.2017

Absolutnie wino z wyższej półki. Ogromna przyjemność picia. W zapachu dość świeże, delikatne, szlachetnie owocowe. Struktura jest średnia z tendencją do ciężkiej. Ale to co najlepsze to bardzo długi finisz. Jeden z najdłuższych jakie miałem okazję odczuć. Co więcej jest moment tak sekundę po połknięciu, że smak dosłownie potęguje się w ustach. Niesamowite! Trzeba spróbować.

10ocena

Wielowiekowa tradycja odzwierciedlona w smaku. Wyraziste i z nutą ziół, ale nienachalne. Cabernet najwyższej jakości. Brać, nie kręcić nosem. I pić.