Wino Haras De Pirque Chardonnay Reserva 602116

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Haras De Pirque Chardonnay Reserva w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Haras De Pirque Chardonnay Reserva 602116

Białe, Wytrawne 0,75 L korek
Szczep
Spokojne Kategoria
DO Maipo Valley Apelacja
74,99 zł podstawowa
517 sprzedanych butelek
9.17 średnia ocen: 6 głosów
85 ocena sommeliera

opis wina

Haras De Pirque Chardonnay Reserva to doskonałe, chilijskie, białe wino będące owocem współpracy doskonałego producenta Antinori oraz nowoczesnej duszy i świetnego winiarza z amerykańskich, rewelacyjnych winnic. Wino dojrzewało zarówno w beczkach, jak i stalowych tankach. To 100% chardonnay jest bardzo aromatyczne, z nutami ananasa i cytrusów, bardzo świeże i mineralne. Na podniebieniu lekkość łączy się delikatnie z posmakiem dębu, ukazując pełne, bogate i żywe doskonałe wino z regionu Maipo Valley.

10°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
tak leżakowanie
Marchesi Antinori S.R.L. producent

Charakterystyka wina

Delikatnie smak
Owoce i minerały aromat
Gładkie gładkość
Średnie budowa

Oceny użytkowników o: Haras De Pirque Chardonnay Reserva

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
10ocena
29.08.2021

Pierwszy łyk wina był zaskakująco przyjemny, odczuwa się się mieszankę wielu idealnie skomponowanych smaków. Jest lekkie i świeże ale smak owoców jest wyraźnie wyczuwalny. Najlepsze chardonnay jakie do tej pory piłem.

9ocena
17.01.2020

Typowe Chardonnay. Wyrazisty smak i piękny bukiet.

9ocena
02.05.2018

Fajne jasne w kolorze wino. W smaku wyczuwalne nuty ananasa i grejpfruta. Lekka mineralność w nosie. Dobra, umiarkowana kwasowość w średnio atakującym ciele.

10ocena

Pomijając bliską memu sercu nazwę wina, w tym trunku czuje się prawdziwą wieloletnią pasję winiarzy. Dawno nie piłem tak prawdziwie szlachetnego Chardonnay'a. Pełna dycha.