Wino Haras De Pirque Chardonnay Reserva 0,75 l 602116

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Haras De Pirque Chardonnay Reserva 0,75 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Haras De Pirque Chardonnay Reserva 0,75 l 602116

Białe, Wytrawne 2017 0,75 L korek
Szczep
Spokojne Kategoria
DO Maipo Valley Apelacja
74,99 zł podstawowa
dostępność: Wysoka
197 sprzedanych butelek
9,67 średnia ocen: 3 głosów
85 ocena sommeliera

opis wina

Haras De Pirque Chardonnay Reserva to doskonałe, chilijskie, białe wino będące owocem współpracy doskonałego producenta Antinori oraz nowoczesnej duszy i świetnego winiarza z amerykańskich, rewelacyjnych winnic. Wino dojrzewało zarówno w beczkach, jak i stalowych tankach. To 100% chardonnay jest bardzo aromatyczne, z nutami ananasa i cytrusów, bardzo świeże i mineralne. Na podniebieniu lekkość łączy się delikatnie z posmakiem dębu, ukazując pełne, bogate i żywe doskonałe wino z regionu Maipo Valley.

10°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
tak leżakowanie
Marchesi Antinori S.R.L. producent

Oceny użytkowników

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
9ocena
02.05.2018

Fajne jasne w kolorze wino. W smaku wyczuwalne nuty ananasa i grejpfruta. Lekka mineralność w nosie. Dobra, umiarkowana kwasowość w średnio atakującym ciele.

10ocena

Pomijając bliską memu sercu nazwę wina, w tym trunku czuje się prawdziwą wieloletnią pasję winiarzy. Dawno nie piłem tak prawdziwie szlachetnego Chardonnay'a. Pełna dycha.